Whatsapp
Hemen Ara
Göbekli Cami Halısı - Yün Cami Halısı - Akrilik Cami Halısı

Göbekli Cami Halısı

Göbekli Cami Halısı Modelleri
Göbekli cami halısı, camilerde kullanılan halılar arasında en yaygın olan modeldir. Bu model, cami zeminini kaplar ve halının ortasında geniş bir desen bulunur. Göbekli model olarak adlandırılan cami halısı en çok tercih edilen modellerden biridir. Cami içerisinde en uyumlu model olarak kullanılır. Cami halıları bir caminin olmazsa olmaz parçasıdır. Geçmişten günümüze kadar camilerde kullanılan halılarda bazı değişiklikler görülmüştür. Cami halıları zamanla geliştirilmiş ve farklı modellerde, farklı kumaşlarla üretilmeye başlanmıştır. Cami halıları geçmiş yıllarda daha zor şartlarda üretilirken günümüzde daha kolay üretilmekte. Zamanın ilerlemesi, teknolojinin gelişmesi sayesinde artık daha farklı modeller, daha kaliteli halılar üretilebiliyor.

Cami İçin Halı Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilir?
Göbekli cami halısı ile camilerde konforlu bir ortam oluşturulabilir. Halılar cami dekorasyonunda önemli bir yere sahip olduğu gibi aynı zamanda insanlar için de sağlıklı bir ortam oluşturur.

Halı seçimi yapacak olanlar öncelikle halının neyden üretildiğine dikkat etmesi gerekir. Halı seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde;

 • Temizliğin kolay yapılabilmesi
 • Toz ve tüy bırakmaması
 • Sağlığa uygun olması
 • Uzun ömürlü olması
 • Model uyumu
 • Fiyat

Göbekli Cami Halısı Neden Tercih Edilmeli?
Göbekli cami halısı gibi halı seçimi yapılırken yukarıda yer alan maddeler daima göz önünde bulundurulmalıdır. Bilindiği üzere cami halıları farklı şekillerde üretilmektedir. Üretimde kullanılan ana malzeme, halının renk ve deseni, halı modeli her zaman farklılık göstermektedir. Genel olarak tercih edilen modeller bulunur. Bu modeller ise kendi arasında çeşitliliğe ayrılır. Camiler için halı seçimi yaparken mutlaka dikkatli olmak gerekir. Çünkü camide kullanılan halılar daha büyük ölçülerde tasarlanır ve yerleştirilir.

Aynı zamanda halılar sürekli kullanım halinde olacağı için yüksek kalitede üretilmelidir. Bu nedenle cami halılarının fiyatları daha yüksek gelebilir. Maddi ve manevi zarara uğramamak adına birkaç madde doğrultusunda halı seçimi yapılır. Öncelikle halının kolay temizlenmesi gerekir. Camiler, gün içerisinde birçok insana kapılarını açar. İnsanların girip çıkmasıyla, ibadetlerini yerine getirmesiyle halılar sürekli kullanım halindedir. Hem halıların kullanım ömrünü korumak ve uzatmak hem de insanlara daha sağlıklı bir ortam sunmak adına halıların temizliği düzenli yapılmalıdır. Temizlenmesi kolay olan halılar her zaman daha avantajlıdır.

Göbekli Halıların Avize İle Muhteşem Uyumu
Temizliği zor olan halılar ise hem kötü bir görünüme sahip olur hem de zor temizlenmesi ile insanları yorar, ibadet için gelen insanların sağlığını riske atar. Göbekli cami halısı kaliteli olmalıdır. Aksi takdirde toz ve tüy bırakır. Tozlanan, tozu etrafa yayan, tüylerini bırakan halılar sağlığa zararlıdır. Nefes yoluyla insanları olumsuz etkiler. Cami halılarının sağlığa uygun olması önemlidir. Kaliteli halılar uzun ömürlü olacağı için maddi kazanç sağlar. Farklı modellerde üretilen halılar arasından cami için uygun model seçildiği zaman cami içerisinde daha hoş bir görünüm oluşturulur. Örneğin büyük avizelerin kullanıldığı camilerde göbekli cami halısı kullanımı oldukça mantıklıdır.

Bu model, avizelerle uyum sağlar ve göze hitap eder. Halılar arasında fiyat farklılıkları görülür. Bunun sebebi ise halının kalitesi ve modelidir. Halı seçimi yaparken fiyat değerlendirmesi yapmak doğru olacaktır. Firma olarak kaliteli halı modellerimizi birçok rakip firmaya göre daha uygun fiyat aralığında sizlere sunuyoruz. Cami halısı modellerimiz arasından sizin için uygun modeli güvenle tercih edebilir, maddi kazanç sağlayabilirsiniz.

Cami Halılarının Özellikleri
Göbekli cami halısı, firmamızda en çok satışa sunulan halı modellerinden biridir. Tasarımıyla, özellikleriyle, fiyatıyla kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir modeldir. Firma olarak yüksek teknolojide halı tasarımı yapıyor, tasarladığımız halıları profesyonellikle üretiyoruz. Üretimini yaptığımız cami halılarının genel özellikleri ise şu şekilde;

 • Kolaylıkla temizlenebilir.
 • Tüy bırakmaz, zemine dökülme yapmaz.
 • Yangına karşı dayanıklı yapıdadır.
 • Darbe, yırtılma gibi hasarlara dirençlidir.
 • Uzun ömürlüdür.
 • Sağlığa uygundur.
 • Cami dekorasyonunu olumlu yönde etkiler.
 • Halının renginde solma olmaz.
 • Uygun fiyatlıdır.

Nasıl Göbek Seçilmeli ?
Göbekli cami halısı seçimi yaparken yukarıda yer alan özellikler sayesinde birçok avantaja sahip olursunuz. Halılar kolay temizlenebilir özelliktedir. Bu sayede herhangi bir zorluk yaşamadan halı temizliğini istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli yapıya sahip bu halılar tüy bırakmaz. Aynı zamanda zemine yerleştirilen halılar zemine dökülme yapmaz. Yapısı gereği yangına karşı dayanıklı olan cami halıları darbe, yırtılma gibi fiziksel hasara karşı dirençlidir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü olan bu halılar aynı zamanda sağlığı tehdit etmez. Sağlık için uygun koşullarda üretilir. Halılar tasarlanırken farklı desen ve renklerden yardım alınır. Bu sayede geniş model çeşitliliğine sahiptir. Cami için istediğiniz modeli seçerek cami dekorasyonuna yön verebilirsiniz. Halılar kaliteli özelliğe sahip olduğu için halı renginde solma olmaz. Bu özelliklere sahip olan cami halıları uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Kaliteli, dayanıklı, hoş tasarımlı, sağlığa uygun halıların uygun fiyatlı olması sizlere maddi kazanç sağlar.

Firma Olarak Nelere Dikkat Ediyoruz?
Göbekli cami halısı tasarımında ve üretiminde müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Profesyonel kadromuzla değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmak adına özel cihazlar kullanıyoruz. Aynı zamanda halı üretiminde kullandığımız ana malzemenin seçimine özen gösteriyoruz. Tasarladığımız ve ürettiğimiz halıların müşteriye hitap etmesi önem taşıyor. Cami için uygun modelleri yenileyerek daha farklı çalışmalarla sektörde yerimizi koruyoruz. Güncellediğimiz fiyat listesinde müşteriyi zor durumda bırakmamaya özen gösteriyoruz. Halı modeline göre fiyatlar arttığı gibi halının ölçüleri arttıkça fiyatlarda da değişim yaşanıyor.

Firma Olarak Nasıl Çalışıyoruz?
Göbekli cami halısı üretiminde hazır bulunan modellerimizi müşteriye sunuyoruz. Müşterinin siparişi doğrultusunda hali üretimine başlıyoruz. Eğer stokta ürün bulunuyorsa işlemi daha kısa sürede bitiriyor ve müşteriye halıları teslim ediyoruz. Ekibimiz, siparişi adrese teslim ederken aynı zamanda halıların kurulumunu yapıyor. Cami zeminine yerleştirilen halılar parçalar halinde birleştiriliyor. Halılarla ilgili tüm detaylar müşteriye aktarılıyor. Ekibimiz, her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ederek olası bir karışıklığın önüne geçiyor. Yeniliğe ve gelişime açık olmamız sayesinde halı modellerimizi geliştiriyor, farklı renk ve desenlerle halı üretimine devam ediyoruz. Kullandığımız teknikte iyileştirmeler yaparak ürettiğimiz halıların kalitesini arttırıyoruz. Müşteri memnuniyetine ve güvenine önem veriyor olmamız sayesinde çalışmalarımızda hataya yer vermiyor, attığımız her adımı profesyonellikle atıyoruz. Sizler de cami halısı için firmamızla anlaşabilir, halı seçimini yapabilirsiniz.